• 21.03.2023
  • Staženo dne 28.03.2023

NEJoblíbenější pedagog pro rok 2023

28. březen je výročí narození Jana Amose Komenského, od roku 1955 je toto datum také spojováno se Dnem učitelů a od roku 2019 s volbou NEJ pedagoga naší fakulty.
  • 20.03.2023
  • Staženo dne 20.03.2023

Přijmeme studentku nebo studenta do marketingového týmu OPF

Přijmeme studentku nebo studenta do marketingového týmu OPF na pozici social media manažer s nástupem od 1. dubna 2023. Na starosti budeš mít správu sociálních sítí fakulty, tvorbu digitálního obsahu, přípravu eventů a komunikaci s partnery fakulty. Nedostatek zkušeností není problém, pokud jej nahradí ochota na sobě neustále pracovat a učit se. Ze startu tě určitě podpoříme, ale jak porosteš, budeš toho zvládat více a více samostatně. Jo a musíš mít fakultu v srdci. Jinak si neplácneme.
  • 06.10.2022
  • Staženo dne 30.11.2022

Promoce absolventů - Fotogalerie

Video záznam a fotografie z promocí ke stažení
  • 04.10.2022
  • Staženo dne 31.10.2022

Jaká byla Noc vědců?

Večer posledního zářijového pátku je každoročně vyhrazen bližšímu seznámení laické veřejnosti se světem vědy a vědců, a to prostřednictvím tzv. „Noci vědců“.
  • 28.09.2022
  • Staženo dne 30.09.2022

Noc vědců poprvé v Karviné

• 17.06.2022
  • Staženo dne 31.08.2022

Nové číslo fakultního časopisu

Právě vychází nové číslo fakultního časopisu Otevřeně-Poutavě-neFormálně. K dostání je na recepci fakulty nebo si ho můžete přečíst online na webu go.slu.cz/casopis.
  • 24.05.2022
  • Staženo dne 30.07.2022

Karvinský Majáles byl bombový

Dne 20. května 2022 se v Karviné po dlouhé pauze opět uskutečnil Majáles – oslava jara a studentského života, a my musíme říct, že to čekání opravdu stálo za to.
  • 31.03.2022

Interreg ČR-Polsko

Fakulta realizuje v letošním roce mezinárodní projekt podporující rozvoj meziuniverzitní spolupráce mezi Slezskou univerzitou v Opavě, Obchodně podnikatelskou fakultou v Karviné a Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Wydziałem Ekonomii i Finansów v podpoře rozvoje odborné přípravy studentů se studijním zaměřením na mezinárodní obchod.
  • 12.03.2021
  • Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné

Výroční kniha také k prodeji

V loňském roce jsme oslavili 30. výročí založení naší fakulty. U této příležitosti jsme pro vás připravili obsáhlou publikaci plnou zajímavých informací a fotografií.
  • Dagmar Labudková
  • 22.12.2020
  • Staženo dne 14.01.2021

VÝSLEDKY - Soutěž pro studenty středních škol

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné vyhlašuje soutěž pro studenty středních škol. Soutěž je určena studentům středních škol se sídlem v České republice a na Slovensku. Zájemci se mohou zúčastnit libovolného počtu kategorií. Soutěžit mohou jednotlivci či dvojice studentů.