Jaká byla Noc vědců?

• Lenka Přečková
  • 04.10.2022
Večer posledního zářijového pátku je každoročně vyhrazen bližšímu seznámení laické veřejnosti se světem vědy a vědců, a to prostřednictvím tzv. „Noci vědců“.
Prostory našeho areálu Na Vyhlídce ožily téměř dvěma sty návštěvníky, kteří se mohli ještě lépe poznat na přednášce Sebepoznání v psychologii , rozhýbat tělo v tělocvičně na Vnímání pohybu, otestovat si Marketing všemi smysly, poznat Nové trendy v gastronomii, anebo Poznat tu pravou - bankovku! Nechyběl ani doprovodný program, který si připravila Střední průmyslová škola - Roboti mezi námi anebo program Univerzitní knihovny - Knihy dříve a dnes.

Děkujeme jak návštěvníkům, tak vyučujícím, knihovnicím a studentům, kteří se na akci podíleli. Budeme se na vás těšit zase za rok!