Přípravné kurzy ke státním závěrečným zkouškám

• Lenka Přečková
  • 17.04.2023
Slezská univerzita Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné nabízí v rámci celoživotního vzdělávání přípravné kurzy ke státní závěrečným zkouškám.

Přípravný kurz k bakalářským SZZ z ekonomie

Cílem kurzu je připravit studenty na úspěšné absolvování státních závěrečných zkoušek. V průběhu kurzu budou konkretizovány požadavky na tři okruhy znalostí ekonomie – mikroekonomie, makroekonomie a světové ekonomiky, bude upozorňováno na oblasti, které mohou být problematické, a bude vedena diskuze na základě konkrétních dotazů studentů.

Jednorázové soustředění v trvání 8 vyučovacích hodin

Datum konání: 28. dubna 2023
9. 00 – 17. 00 hod (včetně přestávek), B-AULA

Přípravný kurz k navazujícím magisterským SZZ z ekonomie

Cílem kurzu je připravit studenty na úspěšné absolvování státních závěrečných zkoušek. V průběhu kurzu budou konkretizovány požadavky na tři okruhy znalostí ekonomie – mikroekonomie, makroekonomie a ekonomických teorií, bude upozorňováno na oblasti, které mohou být problematické, a bude vedena diskuze na základě konkrétních dotazů studentů.

Jednorázové soustředění v trvání 8 vyučovacích hodin

Datum konání: 19. května 2023