S OPéeFkou na vrchol

• 15.12.2020
S OPéeFkou na vrchol aneb zdoláváme další vrcholy
Nový obrázek

Akce s OPéeFkou na vrchol v roce 2020 je u konce. Děkan fakulty v pondělí 14. prosince vylosoval vítěze z kategorie student a zaměstnanec. Výherci se mohou těšit na sportovní batoh a poukázky v hodnotě 3 000 Kč.

Vítězové:

student:
Markéta Lapáčková

zaměstnanec:
Karin Gajdová

Výhercům gratulujeme a těšíme se na pokračování v roce 2021.

S OPéeFkou na vrchol aneb zdoláváme další vrcholy

V letošním roce máme za cíl překonat doc. Tvrdoně v jeho zimním výstupu na Kilimandžáro (5895 m n.m.). Výšlapem na naše stanovené vrcholy jej v humorném slova smyslu překonáme a to o necelých 20m.

Na každém vrcholu se vyfoťte s OPF motivem (placka, propagační věci,...), fotku nám pošlete a v prosinci budeme losovat vítěze.

Na konci roku 2020 vylosujeme vítěze v kategorii student a zaměstnanec. Vítězové se mohou těšit na věcné ceny. Fotografie ze všech vrcholů zašlete mailem na labudkova@opf.slu.cz.

Nezapomeňte se vyfotit, fotku nám poslat

a zařadit se do soutěže o nejlepší foto z „S OPéeFkou na vrchol“!!!