International Week na OPF: zapoj se a získej 3 kredity!

• Dagmar Labudková
  • 06.04.2023
Ve dnech 24. - 28. dubna 2023 bude na fakultě probíhat International Week. Během této akce nás přijedou navštívit akademici a kolegové z našich zahraničních partnerských univerzit. Od úterý do čtvrtka budou probíhat přednášky v angličtině na různá témata a za aktivní účast na těchto přednáškách a seminářích ti nabízíme 3 kredity v rámci volně volitelných předmětů. Na přednášky je nutné se zaregistrovat.

Po covidové přestávce se na fakultě bude na konci dubna znovu konat International Week (IW). V rámci této akce budeme na fakultě hostit několik desítek zahraničních kolegů z partnerských univerzit, mj. ze Španělska, Polska, Litvy, Turecka nebo Rumunska. V čase IW letos proběhne také STARS EU Staff Week nově vzniklé aliance 9 univerzit, jejíž je naše univerzita součástí. Pro studenty chystáme sérii přednášek v angličtině na zajímavá témata a za aktivní účast na těchto přednáškách ti nabízíme 3 kredity v rámci volně volitelných předmětů. Registrace je otevřena do 20. dubna. Organizaci zajištuje Oddělení zahraničních styků.

Témata přednášek:

• Partnerships in higher education – individual and organizational benefits

Lecturer: Irina Teodora Manolescu, Alexandru Ioan Cuza Univesrity of Iasi, Romania

Teaching hours: Wednesday 8:05 - 9:40 + Thursday 9:45 - 10:30

• Consumer Behavior

Lecturer: Mehmet Recai Uygur, SMK University of Applied Social Sciences, Lithuania

Teaching hours: Tuesday 13:05 - 14:40 + Wednesday 10:35 - 11:20

• Marketing Management

Lecturer: Erkan Bil, Canakkale Onsekiz Mart University, Turkey

Teaching hours: Tuesday 13:05 - 14:40 + Wednesday 9:45 - 10:30

• Global central banking and monetary policy at the crossroad

Lecturer: Aleksandra Nocoń, University of Economics in Katowice, Poland