Rozšiřujeme nabídku mobilit o další destinace

• Dagmar Labudková
  • 23.10.2018
V rámci rozšíření nabídky mobilit do zahraničí, vědeckovýzkumné spolupráce a přípravy nového anglického Bc programu - Economics and Management, zahájili členové vedení fakulty turné po Číně.

V rámci rozšíření nabídky mobilit do zahraničí, vědeckovýzkumné spolupráce a přípravy nového anglického Bc programu - Economics and Management, zahájili členové vedení fakulty doc. Mgr. Ing. Michal TVRDOŇ, Ph.D., doc. RNDr. Ing. Roman ŠPERKA, Ph.D. v čele s děkanem prof. Ing. Danielem STAVÁRKEM, Ph.D. turné po Číně. První zastávka byla na Dongguan University of Technology, School of Business and Economics, kde pan děkan neodolal příležitosti a uspořádal krátkou přednášku pro čínské studenty na téma Financial system in Czechia. Česká delegace nyní pokračuje jednáním na Lanzhou University of Finance and Economics. Více podrobností prozradíme v dalším čísle časopisu OPF!