Výrazná pedagogická osobnost roku na naší katedře

• Michal Stoklasa
  • 17.04.2024
Dne 3. dubna 2024 byl náš kolega Ing. Michal Stoklasa, Ph.D. oceněn městem Karviná jako výrazná pedagogická osobnost roku.

Michal působí 15 let jako odborný asistent na katedře podnikové ekonomiky a managementu Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné. Intenzivně podporuje inovaci výukových metod, a to jak ve svých marketingových předmětech, tak i zapojením se do celofakultních vzdělávacích a rozvojových aktivit. Studentům se snaží předávat teoretické i praktické znalosti atraktivní formou. Organizuje mezinárodní setkání studentů z partnerských univerzit v zahraničí. V průzkumech kvality výuky jej studenti pravidelně oceňuji zejména s důrazem na férový přístup ve výuce a praktický přesah seminářů. Michalovi gratulujeme a přejeme hodně energie do dalších let výuky.