Zveme zájemce o studium na Den otevřených dveří 2024

• Lenka Přečková
  • 25.02.2024
Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá. Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří. Navštívit nás můžete v sobotu 2. března 2024 od 9:00 hodin. Čeká Vás představení jednotlivých studijních programů, seznámení s podmínkami přijímacího řízení, nabídka stipendijních programů nebo prohlídka fakulty v doprovodu našich studentů.

Navštívit Den otevřených dveří (DOD) je neocenitelná příležitost pro každého středoškoláka stojícího před důležitým životním rozhodnutím. Tento den studentům umožní nejen nahlédnout do akademického světa a prozkoumat širokou nabídku studijních programů, ale také zažít atmosféru fakulty, mluvit přímo s profesory a studenty a získat cenné informace o přijímacím procesu a stipendiích. Mimo to, se uchazeči seznámí s bohatým studentským životem, od studentských skupin až po sportovní aktivity, které jim mohou pomoci rozvíjet osobní dovednosti a navazovat nové kontakty. Dozví se více o možnostech zahraničních stáží, které jim otevřou dveře do celého světa. Den otevřených dveří je nejen o orientaci, ale i o inspiraci a motivaci k dalším životním krokům.

Den otevřených dveří se na fakultě uskuteční v SOBOTU 2. března 2024.

Jaký byl den otevřených dveří v roce 2023