Zemřela Ing. Andrea Valentíny

• Lenka Přečková
  • 17.05.2023
S velkou lítostí v srdci oznamujeme, že nás dne 16. května 2023 po vážné nemoci navždy opustila naše kolegyně a kamarádka Ing. Andrea Valentíny.

Andrea pracovala na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné od roku 1994. Za své skoro třicetileté působení na fakultě pracovala z počátku na pozici odborné referentky na Katedře matematiky a informatiky, později přestoupila na Informační centrum fakulty dnes pod názvem Ústav informačních technologií, kde působila jako správce aplikací. Spolupracovala s katedrami a odděleními při zavádění informačních systémů, podílela se na organizaci celé řady aktivit. Pro mnohé z nás byla Andrea kouzelnicí přes rozvrhy. Byla kolegyní, na kterou jsme se neváhali obrátit s pro nás neřešitelným problémem a ona nám nikdy neodmítla pomoci. Andrejko budeš nám všem chybět.

Poslední rozloučení proběhne ve čtvrtek 25. května 2023 ve 13:00 hodin v nové obřadní síni v Karviné-Ráji.

Rodině Andreji vyjadřujeme hlubokou a upřímnou soustrast.