Nová zadání Business Gate Academy. Buď toho součástí i ty!

• Lenka Přečková
  • 21.09.2022
Začal nám nový semestr a s tím přichází i nová zadání Business Gate Academy!

Business Gate Academy ti pomůže vyřešit problém, se kterým se potýká většina studentů: Hlásíš se do nového zaměstnání, ale požadují po tobě praxi. Jak ale takovou praxi získat, když tě bez ní nikde nepřijmou?

Rádi ti s tím pomůžeme. Business Gate Academy totiž propojuje teorii s praxí. Jedná se o „předmět“, v rámci kterého pracuješ spolu se svým týmem po dobu 1 semestru (2 hodiny týdně). Na konci semestru proběhne prezentace řešení zadavatelské firmě. Pokud se zadavateli vaše řešení líbí, může si jej odkoupit, či se s vámi domluvit na stáži/brigádě/zaměstnání. A pokud ne? Poučíte se ze svých chyb, a život pokračuje dál.

Tak či tak si z toho odneseš:

• skvělý řádek do životopisu a certifikát,
  • hromadu zajímavých kontaktů,
  • 4 C kredity
  • zažiješ studentský život a najdeš nové kámoše.

A jak to celé probíhá? Dočteš se na webu Business Gate.

Letošními zadavateli jsou: Atletický klub Karviná, Prosperity FS, Grig, s.r.o., Cargo Bike Daddy, s.r.o. a Raynet. Náplň zadání nalezneš zde.

V týdnu od 26. 9. probíhají výběrová řízení. Přihlas se, ať ti můžeme držet místo! Odkaz na přihlášku nalezneš zde.