Den otevřených dveří na OPéeFce

• Lenka Přečková
  • 01.02.2022
Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné, který proběhne virtuálně 25. ledna 2022.

Záměrem akce je informovat uchazeče o možnostech a podmínkách studia na fakultě, stipendijních programech, možnostech a nabídkách zahraničních stáží, ubytování a stravování, propojení teorie s praxí. Součástí je také prohlídka fakulty.

•   osobně se setkáme v prostorách naší fakulty 3. února 2022

Program bude zahájen v 9:00 hodin v malém sále fakulty. Moderátoři vám představí jednotlivé studijní programy, seznámí vás s podmínkami přijímacího řízení, nabídkou stipendijních programů, možnostech absolvování zahraničních stáží apod. Chybět nebude prohlídka fakulty v doprovodu našich studentů.

Nabízíme vám také možnost sjednání individuálního dne otevřených dveří, a to buď pro skupinu nebo jednotlivce. Pro bližší informace pište na mail labudkova@opf.slu.cz nebo volejte na tel.: +420 596 398 306.

Naši fakultu si můžete prohlédnout už teď prostřednictvím virtuální prohlídky.

Více informací zjistíš zde
PDF ke stažení