Vyběhněte s děkanem 2020

• Lenka Přečková
  • 24.09.2020
Oblíbený běh s děkanem se pro letošní rok přesouvá na 29. září 2020.

Vzhledem k nově přijatým epidemiologickým opatřením bohužel nejsme schopni uspořádat 6. ročník akce “Vyběhněte s děkanem” podle původního plánu a tradiční běh musíme ZRUŠIT

Protože ale nechceme, abyste o letošní ročník přišli úplně, rozhodli jsme se, že budeme soutěžit “virtuálně”. Nasaď tenisky, zapni hodinky nebo telefon a pojď si zaběhnout 5,6 km. Svůj čas nám pak pošli a my tě odměníme pamětní medaili a ty nejrychlejší také cenami. Den i trasu pro tvůj běh si vyber podle sebe, jen to musíš stihnou do neděle 4. 10. 2020. Po tomto datu závod končí. Výsledkovou listinu pak vyvěsíme tady na webu.

Důležité informace

• Datum: 29. 9. - 4. 10. 2020
  • Kde: kdekoliv chceš nebo naši závodní trasu
  • Vzdálenost: 5,6km
  • Kategorie: muži/ženy, štafeta, nejrychlejší student/studentka, fakultní běžec/běžkyně
  • Zaslání výsledku a fotky: jméno a příjmení, informaci o tom, zda studuješ nebo pracuješ na fakultě, přesný čas, vzdálenost a fotku z cíle emailem na adresu labudkova@opf.slu.cz
Více informací... go.slu.cz/behej

Vyber si den a místo

Vyber si den, čas a místo jak se ti to hodí v období 29. 9. - 4. 10. 2020

Pošli výsledek s fotkou

Svůj běh změř pomocí hodinek nebo mobilu a pošli nám fotku

Medaile pro každého

Pro každého máme nachystanou medaili a nejlepší dostanou trofeje a ceny

Pravidla

• Závod Vyběhněte virtuálně s děkanem probíhá v období 29. 9. - 4. 10. 2020.
  • Trasu a čas si změřte pomocí hodinek nebo mobilní aplikace (Endomondo, Runtastic, SportsTracker, Strava a další).
  • Svůj výsledek (přesný čas a uběhnutou vzdálenost), jméno a příjmení, kategorii (veřejnost / student / zaměstnanec) a fotku z cíle běhu zašlete do půlnoci 4. 10. 2020 emailem na adresu labudkova@opf.slu.cz.
  • Svůj běh můžete mít klidně delší. Pomocí přepočtu Vám čas přepočteme na délku závodu 5,6 km.
  • Trasu běhu si můžete zvolit podle sebe nebo si běžte zaběhnout naši skutečnou závodní trasu v Karviné.
  • Výsledkovou listinu vyvěsíme tady na webu.

Ceny

Každý, kdo splní podmínky běhu, dostane medaili. Vyzvednutí je možné na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné, Univerzitní náměstí 1934/3, kancelář A303.

Kromě medailí čekají na nejlepší běžce trofeje a hodnotné dárky. Oceňujeme nejrychlejší v kategoriích muži, ženy, štafeta, student, studentka, zaměstnanec.