Seminář k odborným praxím

  • Lenka Přečková
  • 09.11.2025
Praktické informace, jasné pokyny i užitečné tipy – to nabídne seminář k odborným praxím určený studentům 2. a 3. ročníku bakalářského studia. Uskuteční se 13. listopadu 2025 od 13 hodin ve Velkém sále.
Zveme studenty 2. a 3. ročníku bakalářského studia, a to jak v prezenční, tak kombinované formě, na seminář k odborným praxím, který se uskuteční 13. listopadu 2025 od 13:00 hodin ve Velkém sále.

Během semináře se studenti seznámí se všemi povinnostmi a postupy nezbytnými pro úspěšné splnění předmětu Odborná praxe – od výběru poskytovatele a uzavření smlouvy až po samotné ukončení praxe.

Součástí programu budou také praktické rady a doporučení, jak správně postupovat v jednotlivých krocích a vyvarovat se častých chyb.

Na závěr semináře bude prostor pro dotazy – zodpovíme každý z nich!