Studentské ceny DZS - výhra 2 letenky

• David Jančar
  • 19.09.2018

Studentské ceny DZS - výhra 2 letenky

Přidej se mezi nás a soutěž o dvě letenky do evropských destinací. Deadline 13. 10. 2018!!

Jaké podmínky musíš splňovat?

• Můžeš být v jakémkoliv ročníku studia (i v posledním) a studovat jakýkoliv studijní program.
  • Musíš být absolventem studijního pobytu nebo praktické stáže v rámci jednoho z následujících mezinárodních programů: Erasmus+, CEEPUS, AKTION Česká republika - Rakousko, Akademická informační agentura, Norské fondy a fondy EHP.
  • Příspěvky vkládej do přihlašovacího formuláře na webové stránce studentskasoutez.dzs.cz nejpozději do 13. října 2018.
  • Technika zpracování koláže nebo komiksu je úplně na tobě. Formát nesmí přesáhnout velikost A3 ve verzi PDF. Maximální velikost souboru je 25 MB.
  • Můžeš vložit pouze 1 soutěžní příspěvek.

Zaslané příspěvky budou vyhodnoceny 7. - 8. listopadu během fóra mezinárodního vysokoškolského vzdělávání CZEDUCON. Cena vítězi bude slavnostně předána 8. listopadu v Praze v kulturním centru La Fabrika.

Hlavní cena je letenka pro 2 osoby do evropské destinace v rámci letů operovaných přímo ČSA. Letenku lze využít kdykoliv během roku 2019.