Mimořádného opatření

• Lenka Přečková
  • 26.03.2020
Informace pro studenty ubytované na kolejích SU OPF Na Vyhlídce

Z důvodu mimořádného opatření přijatého Ministerstvem zdravotnictví ze dne 11. 3. 2020 a Vyhlášení vlády o nouzovém stavu sdělujeme:

1.    Studenti ubytovaní na kolejích Na Vyhlídce mohou ke dni 31. 3. 2020 vypovědět Smlouvu o ubytování prostřednictvím emailu na adresu ubytovatelky p. Šoóšové – soosova@opf.slu.cz. Email musí obsahovat  jméno, příjmení a identifikační číslo studenta.

2.    Takto ukončené ubytování bude bez sankcí tzn. nepropadnutí kauce, ale tato bude převedena do dalšího období, popř. vrácena na účet studenta (dle požadavku v e-mailu).

3.    Vyzvednutí osobních  věcí z jednotlivých pokojů, odevzdání klíčů apod. bude uskutečněno po ukončení nouzového stavu.

4.    Studenti kteří zůstanou ubytovaní na kolejích hradí plnou částku kolejného.

Děkujeme za pochopení.

V Karviné dne 25.3.2020