Pozvánka na Erasmus workshop

• Lenka Přečková
  • 02.10.2020
Zúčastni se workshopu o Erasmu v rámci akce Erasmus Days

Přemýšlíš o výjezdu do zahraničí, ale bál ses zeptat? Nevíš, jestli to součásná situace umožňuje?

Připoj se na workshop k Erasmus mobilitám 15. října 2020 v 10:30 přes MS Teams. S prázdnou neodejdeš... Btw, věděl/a jsi, že 15.-17. října slaví Erasmus+ program svůj svátek? Kdy jindy do toho praštit, než právě během Erasmus Days?!

Workshop se uskuteční ve čtvrtek 15.10.2020 v čase 10:30-11:30. Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme museli zrušit fyzickou přítomnost studentů na workshopu a proběhne pouze formou streamu pře MS Teams.

Pozvánka do MS Teams bude uchazečům zaslána emailem před konáním workshopu. Pokud se z jakékoholiv důvodu nakonec nebudete moci workshopu zúčastnit, nahrávka bude registrovaným studentům k dispozici v MS Teams i po skončení workshopu.

Registruj se a zvol si formu účasti (offline/online) na: go.slu.cz/workshoperasmus
Deadline registrace: 14. 10. 2020

PODMÍNKY ZAHRANIČNÍCH MOBILIT na letní semestr 2020/2021

Zahraničních stipendijních pobytů se mohou zúčastnit studenti všech studijních programů a forem studia zapsáni na SU OPF, kteří mají v čase výjezdu uzavřený alespoň 1. ročník bakalářského studia a úspěšně absolvují výběrové řízení.
Uskutečnění zahraničního studijního pobytu či praxe je podmíněno vývojem situace týkající se Covid-19 v konkrétní zemi. Jednotlivé univerzity mohou změnit formu studia z prezenčního na online studium. Je nutné zkontrolovat aktuální situaci na webu vybrané partnerské instituce.

Přihlášky na mobility vyplňujte do 21. října 2020 prostřednictvím online formuláře:

Výběrové řízení:

• bude probíhat formou online pohovoru dne 22. října 2020 od 9:00.
  • kandidáti na zahraniční pobyt získají odkaz na MS Teams a připojí se k pohovoru dle uvedeného harmonogramu, který jim bude zaslán na školní e-mail
  • je možné zaslat na mail: unuckova@opf.slu.cz certifikáty o jazykových zkouškách apod.

Preparatory Course for Student Mobilities

• po úspěšném výběrovém řízení je nutné absolvovat přípravný kurz pro studentské mobility
  • obsah kurzu je dostupný v IS pod zkratkou OPFBPCSM
  • po úspěšném absolvování budou studentovi uděleny 3 ECTS v rámci volně volitelných předmětů

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na adrese unuckova@opf.slu.cz.

Přečti si více o Erasmu
Nabídka studijních pobytů a praxí