Výsledky 9. ročníku akce Vyběhněte s OPF

• Lenka Přečková
  • 15.05.2023
Máme za sebou úspěšný 9. ročník akce Vyběhněte s OPF, která se uskutečnila 10. května 2023.

Běhu se účastnilo 70 běžců, kteří své síly vyčerpali na trase dlouhé 5,5 km! O pořádnou rozcvičku se postarala Irena Tomašíková, instruktorka zdravého pohybu.

Mimo to se konal i o něco mírnější dětský běh, kterého se účastnilo 30 dětí. Všechny děti se taky mohly zapojit do nachystaných soutěží na pěti stanovištích. Soutěžilo se o 9 plyšáků. Úsměvy tvořily i studentky Inovativního podnikání, které na dětské tváře kreslily libovolné motivy.

Vítěze letošního ročníku a celkové výsledky najdete na tomto odkaze. Děkujeme všem zúčastněným, organizátorům, sponzorům pomocným silám a poděkování patří také Sboru dobrovolných hasičů z Karviné-Ráj, který nám zajistil nejen zdravotní dozor na akci, ale také jsme si mohli zblízka prohlédnout jejich hasičské auto.

Těšíme se na všechny další spolupráce a následující 10. ročník!

Výsledky 2023