Jubilejní 10. ročník Vyběhněte s děkanem zná své vítěze!

  • Olha Hodunova
  • 16.05.2024
Ve středu 15. května 2024 jsme oslavili desáté výročí oblíbené sportovní akce „Vyběhněte s děkanem“. Tento rok se akce zúčastnilo téměř 100 běžců, kteří si užili krásné počasí a přátelskou atmosféru našeho desátého běhu.

Běželo se ve třech kategoriích: jednotlivci, štafety a dětský běh. Závodníci ukázali skvělou formu, přičemž nejrychlejšími běžci byli David Flaša s časem 18:27, Marek Škapa s časem 19:20 a David Hartig s časem 19:27. Mezi ženami zvítězila Iveta Vaclaviková s časem 23:48, za ní následovala Inge Galiová s časem 25:17 a třetí místo obsadila naše absolventka Veronika Lintnerová s časem 26:41. Kompletní výsledky najdete zde.

Mezi fakultními běžci zazářili Janusz Karpeta a Katrin Adamová. Zvláštní kategorie studentů také přilákala mladé naděje. Nejrychlejšími se stali David Karpeta a Kristýna Čepková. Po hlavním běhu následoval dětský běh, kde naše nejmenší běželi trasu na lodičkách a závodili společně s naším univerzitním maskotem. Pro děti byly také připraveny zábavné soutěže a možnost malování na obličej.

Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům za skvělou atmosféru a všem, kdo přispěli k organizaci této akce, zejména našim studentům a zaměstnancům. Speciální poděkování patří hasičům a policistům, kteří zajišťovali hladký průběh celé akce. Zájemci  měli možnost si u stánku společnosti Decathlon vyzkoušet  sportovní obuv a nebo energetické drinky a mnoho dalšího.

Fotografie z akce jsou ke stažení na stránce go.slu.cz/behej, a to díky úsilí Milana Halušky, Nely Peterové a Oleksandry Denysevych.

Děkujeme vám za účast a těšíme se na další ročník!

Partneři závodu