Nabídka Letní školy statistických metod

• Lenka Přečková
  • 16.06.2022
Pro koho je letní škola vhodná? Letní škola statistických metod je určena hlavně pro: doktorandy, akademické a vědecké pracovníky. Program této tradiční letní školy vychází přímo ze zkušeností lektorů s výzkumem a výukou na univerzitách. Ale inspiruje se i každodenními zkušenostmi s metodikou Six Sigma při zlepšování procesů v praxi.
  • Pracujete na výzkumu?
  • Plánujete a vyhodnocujete experimenty?
  • Píšete disertační práci?
  • Vyučujete statistiku?

... chcete si usnadnit práci s daty?

Srdečně Vás zveme na 16. ročník Letní školy statistických metod

Přijďte se poučit a pobavit zároveň. Získáte znalosti o plánování experimentů a navíc získáte odbornou konzultaci Vaší vlastní disertačky nebo Vašeho vlastního výzkumu přímo na místě.

"Letní škola statistických metod mi ukázala, jak je statistika důležitá pro vědeckou práci a že statistika může být i zábavná... díky panu lektorovi." Lenka Kuboňová, VŠB - TU Ostrava

"Letní školu statistických metod" pořádá společnost SC&C Partner.
Informační servis a přihlášky pro účastníky zajišťuje firma Služby pro vědu. Ing. Martin Halva, Ph.D., +420 604 760 628, info@sciserv.cz