Pozvánka — Workshop zaměřený na prezentaci, PR a alternativní formy distribuce vhodné pro studentské tvorbu

  • ustav
  • 12.05.2023
Ve dne 12.5.2023 se uskuteční workshop vedený Miriam Ryndovou v prostorách budovy Hauerova 4. Akci organizuje obor Multimediální techniky v Opavě (MMT). Tento workshop je určený pro šikovou veřejnost. Jelikož je workhop kapacitně omezen, je nutná rezervace předem!

Anotace k workshopu:

V rámci workshopu se zaměříme na práci s hotovým dílem. Tedy marketing a distribuci hotových filmů a dokumentů. Seznámíme se s VOD trhem a alternativní distribucí, která je vhodná i pro studentskou tvorbu.

Představení přednášející:

Vystudovala estetiku, slovenský jazyk a literaturu na Filozofické fakultě v Bratislavě a Praze. Pracovala jako filmová novinářka, kurátorka a manažerka uměleckých projektů (SCCA, Datatransfer,Designblok). V IDF pracovala jako projektová manažerka East Silver, Doc Tank a East Doc Platform. Spolupracovala s dok.inkubátorem jako selektorka mezinárodního programu a byla zodpovědná za regionální program pro CZ & SK filmaře. Vytvořila program Move It On zaměřený na marketing pro hrané, animované a dokumentární filmy. Připravila Industry program pro MFF Febiofest a koordinovala program Pitch IT! pro filmové školy. Spolupracuje s MFF Karlovy Vary na předvýběru dokumentárních filmů pro mezinárodní soutěž. Byla zvolena do rady Slovenského Audiovizuálneho fondu.

Více informací o činnostech přednášející naleznete zde.

Počet míst omezen, rezervace zde: 
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BnY1fM05GO6pPwd89-nkbPt4km8Su3l7hS1h90A8Klg/edit?usp=sharing

Další události

Všechny události