Pozvánka — Workshop se zaměřením na vývoj scénáře dokumentárního díla a na tvorbu funkčního podkladu pro pitching

  • hlavní
  • 21.04.2023
Ve dne 21.4.2023 se uskuteční workshop vedený Kristínou Trníkovou v prostorách budovy Hauerova 4. Akci organizuje obor Multimediální techniky v Opavě (MMT). Tento workshop je určen pro studenty MMT, účast je zdarma.

Anotace k workshopu:

Na workshopu se zaměříme na identifikaci a uchopení unikátního příběhu ze své osobité perspektivy, tvorba funkčního pitchingu v různých fázích výrobního procesu filmu. Dozvíme se, co by měla obsahovat každá scéna ve scénáři. V druhé části se budeme věnovat práci a konzultaci na konkrétních scénářích.

Představení přednášející:

Kristína Trníková se věnuje scénáristice a dramaturgií od ukončení studia na Slezské univerzitě v Opavě v roce 2017. Působí na televizních publicisticko - zábavných projektech, hraných i dokumentárních filmech a věnuje se také žurnalistice a  literární tvorbě. Aktuálně pracuje na tvorbě dokumentární série s pracovním názvem "Na chvíli na Zemi" a intenzivně také rozvíjí nový koncept televizního hobby magazínu. Po večerech píše scénář filmu o starci, který ji fascinoval již od dětství a kterého přezdívala "Chujo Floro".

V případě dotazů se obracejte na tento e-mail: ivana.martakova@physics.slu.cz (produkce MMT)

Další události

Všechny události