Den otevřených dveří

  • hlavní
  • 26.01.2023
Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří naší fakulty, který se uskuteční ve čtvrtek 26. ledna 2023.

Záměrem akce je informovat uchazeče o možnostech a podmínkách studia na fakultě, stipendijních programech, možnostech a nabídkách zahraničních stáží, ubytování a stravování, propojení teorie s praxí. Součástí je také prohlídka fakulty.


Osobně se setkáme v prostorách naší fakulty 26. ledna 2023

Program bude zahájen v 9:00 hodin v malém sále fakulty. Moderátoři vám představí jednotlivé studijní programy, seznámí vás s podmínkami přijímacího řízení, nabídkou stipendijních programů, možnostech absolvování zahraničních stáží apod. Chybět nebude prohlídka fakulty v doprovodu našich studentů.

8:30–13:00 foyer fakulty

  • informace o možnostech studia

9:00–10:30 malý sál

  • seznámení s nabídkou studijních programů
  • základní informace o studiu na fakultě, přijímacím řízení, možnostech studia v zahraničí, ubytování apod.
  • předání cen vítězům středoškolské soutěže

11:00 prohlídka fakulty

  • po fakultě Vás provedou studenti, kteří jsou připraveni Vám zodpovědět dotazy spojené se studiem, ale také se studentským životem

13:00 Edulab

Virtuálně se setkáme 26. ledna 2022 prostřednictvím Youtube kanálu od 16:00 hodin

Bude se jednat o živý přenos doplněný řadou zajímavých videí nejen o nabízených studijních programech, ale také o činnosti a aktivitách centra Business Gate apod. V průběhu vysílání budou moderátoři odpovídat na zaslané dotazy.

Individuální den otevřených dveří

Nabízíme vám také možnost sjednání individuálního dne otevřených dveří, a to buď pro skupinu nebo jednotlivce. Pro bližší informace pište na mail labudkova@opf.slu.cz nebo volejte na tel.: +420 596 398 306.
Chci vědět víc...

Další události

Všechny události