Datum od | 11.05.2021 18:00 |
Datum do | 11.05.2021 20:00 |
Celodenní | Ne |
Zveme všechny zájemce na 9. ročník mezinárodní vědecké konference Aktuální trendy lázeňství, hotelnictví a turismu, která se uskuteční 26. května 2021 prostřednictvím platformy MS Teams
Vyzkoušej si prezentaci v angličtině a získej 2.000Kč. Akce probíhá ONLINE v MS Teams.
Pro zájemce je připraven cyklus dvou interaktivních přednášek z oblasti sociálního podnikání. Druhá přednáška proběhne v pondělí 17. 5. 2021 v MS Teams od 12:15 hod.
The conference Decision making for Small and Medium-Sized Enterprises (DEMSME) is a meeting of professionals from universities and businesses interested in the theory and applications of decision-making research using informatics, mathematics, business economics and management, and marketing approaches in the practice of SMEs.
Pro zájemce je připraven cyklus dvou interaktivních přednášek z oblasti projektového řízení v nestátních neziskových organizacích. Druhá přednáška proběhne ve středu 12. 5. 2021 v MS Teams od 13:05 hod.
Pro zájemce je připraven cyklus dvou interaktivních přednášek z oblasti sociálního podnikání. První přednáška proběhne v pondělí 10. 5. 2021 v MS Teams od 12:15 hod.
Pro zájemce je připraven cyklus dvou interaktivních přednášek z oblasti projektového řízení v nestátních neziskových organizacích. První přednáška proběhne ve středu 5. 5. 2021 v MS Teams od 13:05 hod.
Business Gate, zve studenty SU na workshop s Petrou Stupkovou na téma Právní minimum pro online byznys. Proberete základní zákonné náležitosti pro webové stránky a e-shopy. Ujasníte si, jak je to s GDPR, budete se věnovat právním mantinelům při tvorbě obsahu na sítě i PPC reklamám. Akce se koná 4. května 2021 od 18 hodin.
Zveme zájemce na přednášku Ing. Musila, která proběhne v úterý 27.4.2021 prostřednictvím MS Teams.