Setkání Project Train-e-Hotel v Karviné

• David Jančar
  • 12.02.2024

Ve dnech 24.-26.1. 2024 se v prostorách Obchodně podnikatelské fakulty v konalo mezinárodní setkání z projektu 2021-1-SK01-KA220-HED-000023291 Innovation of the professional training of future tourism experts using a fictitious training hotel, kterého se účastnili partneři projektu ze Slovenska (Constantine the Philosopher University in Nitra), Maďarska (University of Pannonia), Lotyšska (Turiba University), Itálie (University of Salento) a České republiky (SU OPF, Katedra cestovního ruchu a volnočasových aktivit). Podstatné aktivity setkání se týkaly řízení, administrace a finančního plánu projektu. Studenti a učitelé z partnerských univerzit přednesli prezentace o svých výsledcích v oblasti Environmentální strategie (PR5) a dílčí výsledky v oblasti interkulturního marketingu (PR1). Po prezentacích následovala diskuse účastníků setkání, vyhodnocení výstupů a naplánování pokračování projektu i s dalšími univerzitami. V rámci setkání účastníci absolvovali prohlídku města Karviná, navštívili Zámek Fryštát, Kostel svatého Petra z Alkantary, Velký svět techniky v Dolních Vítkovicích. Další setkání je naplánované na projektové konferenci v Nitře v září 2024.

Za projektový tým: Pavlína Pellešová a Krystyna Heinzová
Katedra cestovního ruchu a volnočasových aktivit