UDRŽITELNOST UBYTOVACÍCH ZAŘÍZENÍ V ČR Innovation of the Professional Training of future tourism experts using

• Jiří Helešic
  • 07.11.2023
Dne 17.10.2023 se konal workshop na téma Udržitelnost ubytovacích zařízení v ČR v rámci projekt KA220-HED - Kooperačné partnerstvá v sektore. vysokoškolského vzdelávania. Manažer projektu za český tým doc. Ing. Pavlína Pellešová Ph.D. přivítala zúčastněné na workshopu. Představila projekt KA220-HED - Kooperačné partnerstvá v sektore vysokoškolského vzdelávania, Innovation of the Professional Training of future tourism experts using a fictitious training hotel - TRAIN-e-HOTEL a jeho dílčí části, jejich cíle, průběh, plnění a prezentace jednotlivých úkolů v rámci všech etap. Uvedla také přínosy uvedených etap projektu, etapu PR5 (Enviro-stratégia), hlavní cíle této etapy, cílové skupiny a výsledky. Následovala část PR5 ENVIRO, kterou představila dr. Miroslava Kostková, zodpovědná osoba za tuto část projektu. věnovala se představení E-booku, který byl jedním z výstupů, jednotlivým částem a ukázce případových studií. Workshop byl ukončen diskusi moderovanou manažerkou projektu na téma udržitelnosti.