• Lenka Kendeová
  • 21.12.2023

Vyjádření rektora naší univerzity k dění na FF UK

Vyjadřuji svou hlubokou soustrast s aktuálním tragickým děním na FF UK. Ve chvíli, kdy jsme již všichni podvědomě naladěni na pokoj, radost a lásku, nás zasáhlo zlo. Moje myšlenky směřují k těm, kteří ztratili svůj život a k těm, kteří přišli o své milované. V srdci jsem s těmi, kteří v tuto chvíli bojují o život v nemocnicích. Za celou komunitu naší univerzity vyjadřuji zármutek nad tímto činem, který navždy ovlivnil osud mnoha lidí i celé naší společnosti. Tomáš Gongol, rektor SU
  • 20.12.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Přejeme všem pohodové prožití Vánočních svátků!

• 18.12.2023
  • Staženo dne 24.12.2023

Uzavření studijního oddělení

Dovolujeme si informovat, že studijní oddělení FVP SU bude v termínu 22. 12. 2023 – 1. 1. 2024 uzavřeno. Přejeme všem hezké prožití vánočních svátků.
  • 11.12.2023
  • Staženo dne 15.12.2023

Přispějte do sbírky pro opuštěná zvířata z Městského útulku

Studentská Unie zorganizovala tradiční sbírku Vánoce pejskům na podporu útulků, kde se starají o opuštěná zvířata. Sbírka poběží v týdnu od 11. do 15. prosince v rámci celé Slezské univerzity.
  • 08.12.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Košická Fakulta veřejné správy udělila FVP medaili za spolupráci a podporu

Naše fakulta získala ocenění za spolupráci a podporu Fakulty verejnej správy (FVS) Univerzity Pavla Josefa Šafárika v Košicích. Ta si v letošním roce připomíná 25. výročí svého vzniku.
  • 06.12.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

UniPoint zdobí panely představující naší fakultu i vánoční stromky

Od úterý 5. prosince zdobí stěny univerzitního centra UniPoint v OC Breda panely, které představují Fakultu veřejných politik, její činnost, jednotlivé studijní programy, specializované učebny sloužící k výuce i program Erasmus+, díky kterému mohou posluchači absolvovat stáže v zahraničí. Nasát tu ale můžete i atmosféru Vánoc.
  • 04.12.2023
  • Staženo dne 15.12.2023

Hlasuj v rámci ankety mapující pracovní trh v ČR a vyhraj iPhone!

Jaký je tvůj pohled na pracovní trh u nás? Sdílej svůj názor prostřednictvím dotazníku TOP Zaměstnavatelé. A navíc můžeš vyhrát i mobilní telefon!
  • 01.12.2023
  • Staženo dne 20.12.2023

Udělejte radost dárkem dětem z Psychiatrické nemocnice Opava

Studenti Pediatrického ošetřovatelství Ústavu nelékařských zdravotnických studií (ÚNZS) se rozhodli zpříjemnit Vánoce dětským klientům Psychiatrické nemocnice v Opavě.
  • 29.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Výstava obrázků dětí z opavských speciálních škol

V univerzitním centru UniPoint v OC Breda si můžete prohlédnou výstavu z výkresů, které namalovaly děti na téma První pomoc.
  • 29.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Den prevence v UniPointu pobaví i poučí děti i dospělé

Také letos na podzim bude univerzitní centrum UniPoint v OC Breda hostit Den prevence, který pro širokou veřejnost 2x ročně připravuje Fakulta veřejných politik (FVP). Akce oblíbená u dospělých i dětí má za úkol zvýšit povědomí o důležitosti prevence, jejíž podceňování může mít bohužel mnohdy nedozírné následky. A to nejen, co se týká zdraví, ale i v dalších oblastech života.