UniPoint zdobí panely představující naší fakultu i vánoční stromky

• Lada Dobrovolná
  • 06.12.2023
Od úterý 5. prosince zdobí stěny univerzitního centra UniPoint v OC Breda panely, které představují Fakultu veřejných politik, její činnost, jednotlivé studijní programy, specializované učebny sloužící k výuce i program Erasmus+, díky kterému mohou posluchači absolvovat stáže v zahraničí. Nasát tu ale můžete i atmosféru Vánoc.

Autorka: Mgr. Lada Dobrovolná

Tu navozují tři dřevěné stromečky, které ozdobily svými výrobky děti ze spolupracujících speciálních základních škol – ZŠ Havlíčkovy, ZŠ a Praktické školy Slezského odboje a ZŠ Dostojevského. Přijďte si je prohlédnout, seznámit se s Fakultou veřejných politik nebo si jen posedět při dobré kávě, kterou v UniPointu každé úterý společně s dalšími dobrotami připravují klienti sociálně terapeutické dílny Radost z Charity Opava.