Hlasuj v rámci ankety mapující pracovní trh v ČR a vyhraj iPhone!

• Lucie Nožková
  • 04.12.2023
Jaký je tvůj pohled na pracovní trh u nás? Sdílej svůj názor prostřednictvím dotazníku TOP Zaměstnavatelé. A navíc můžeš vyhrát i mobilní telefon!
Studie TOP Zaměstnavatelé již od roku 2010 mapuje pohled studentů a budoucích absolventů na pracovní trh. Tento nástroj poskytuje cenné informace nejen zaměstnavatelům, ale také otevírá okno pro kariérové poradce a vedení škol, aby nahlédli do aktuálních trendů. Cílem studie je ukázat firmám, jak se stát preferovaným zaměstnavatelem a lépe porozumět potřebám mladé generace vstupující na trh práce.

Proč vyplnit dotazník?
  • vyplněním dotazníku vyjádříš svůj názor na pracovní trh v České republice, který bude komunikován nejen zaměstnavatelům
  • po vyplnění a vyhodnocení studie obdržíš výstup v podobě publikace "Almanach TOP Zaměstnavatelé"  a zároveň můžeš odpovědi porovnat s názory ostatních studentů škol/fakult v ČR
  • můžeš se zapojit do soutěže o nový Apple iPhone!

Hlasování probíhá do 15. prosince 2023.