Rektor polské odborné vysoké školy navštívil FVP

• Viktorie Kovářová
  • 16.01.2019
Dne 14. ledna 2019 navštívil Slezskou univerzitu rektor polské odborné vysoké školy.

Rektor polské odborné vysoké školy navštívil FVP

Dne 14. ledna 2019 navštívil Slezskou univerzitu rektor dr hab. Tomasz Halski, pedagožka Mgr. Urszula Halska, a vedoucí zahraniční spolupráce Mgr. Malgorzata Zytkiewicz z odborné vysoké školy Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa v Opolu. Po prohlídce univerzity, odborných učeben Ústavu ošetřovatelství, simulačního bytu a knihovny, návštěvu přijal pan děkan FVP prof. PhDr. Rudolf Žáček, Dr.. Společně se zástupci Ústavu ošetřovatelství vedoucí ústavu PhDr. Jany Haluzíkové, Ph.D. a PhDr. Zdeňky Římovské, Ph.D. společně projednali možnosti projektu strategického partnerství vysokých škol KA2 ERASMUS+ a další spolupráce v rámci výměnných pobytů.