• 09.02.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Projekt Slezsko a problematika pasti středního příjmu – České a polské regionální perspektivy byl realizován ve spolupráci Ústavu veřejné správy a sociální politiky a Ústavu politické vědy a veřejné správy Opolské univerzity.
  • 13.01.2022

Fakulta navázala spolupráci s dětským domovem ve Velkých Heralticích

V prosinci 2021 proběhla úspěšná dobročinná akce, kterou uspořádali studenti a vyučující z Ústavu veřejné správy a sociální politiky v předvánočním čase a díky které se vybralo krásných 35 953 Kč pro dětský domov ve Velkých Heralticích. Fakulta i dětský domov se rozhodli na tuto úspěšnou akci navázat i do budoucna.
  • 11.01.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Vyšly dvě nové publikace z oblasti sociální práce

V loňském roce byly vydány dvě publikace Mgr. Petra Fabiána, Ph.D. Z Ústavu Veřejné správy a sociální politiky Fakulty veřejných politik v Opavě, které se obsahově zaměřují na sociální oblast, konkrétně na téma rodiny.
  • 09.12.2021

Uzavření sekretariátu ÚVSSP

V termínu 17. - 31. 12. 2021 bude sekretariát ÚVSSP z důvodu čerpání dovolené uzavřen. Děkujeme za pochopení.
  • 29.11.2021

Odborná praxe

Dobrovolnická činnost
  • 01.11.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Aktualizované okruhy ke státní závěrečné zkoušce a informace k zařazení vlastního tématu ZP

Okruhy AR 2021/2022, informace k zařazení vlastního tématu ZP
  • 29.10.2021

Andělská dílna

• 27.09.2021
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Studenti v rámci předmětu Společenská odpovědnost budou pomáhat dětskému domovu

Na středu 3. listopadu si studenti a vyučující Ústavu veřejné správy a sociální politiky připravili dobročinnou akci, do které se mohou zapojit i zaměstnanci a studenti fakulty. V rámci předmětu Společenská odpovědnost budou vyrábět andělské ozdoby, které se následně budou od 1. do 12. 12. na fakultě prodávat. Výtěžek z prodeje půjde dětskému domovu ve Velkých Heralticích.