Nabídka pracovní stáže v Německu

  • Jana Bortlíková
  • 17.03.2023
Nabízíme pracovní stáže v rámci programu Erasmus+ v Německu pro rok 2023/2024 pro studijní programy speciální pedagogika a sociální patologie a prevence.

Společenské a kulturní CZENTRUM, které provozuje Českou školu bez hranicRhein-Main a Slovenskou školu Rhen-Main v německém Frankfurtu nad Mohanem, hledá studenty na pozici stážistů v  rámci programu Erasmus+. Obecné informace o praktických stážích Erasmus+ najdete zde

 

Stáž je vhodná především pro studenty studující pedagogické obory, jelikož je zaměřena na výuku dětí ve věku 18 měsíců až 15 let český jazyk a české reálie. Nabízí náhled do chodu školy tohoto typu, zázemí mezinárodního projektu Česká škola bez hranic a také spolupodílení se na tvorbě mezinárodního online projektu Průvodce vícejazyčnou výchovou. Vhodná doba pobytu je pololetí nebo celý školní rok (nástup srpen/září), případně i déle. Rozsah práce je 35 hodin týdně, přijímající instituce nabízí  možný finanční příspěvek na ubytování a jízdné. 


Pro vybrané vážné zájemce je možné zařídit návštěvu přijímající instituce za doprovodu vyučujících ještě před samotným zahájením stáže.

Zájemci se mohou obracet na své ústavní koordinátory nebo na fakultního koordinátora


Pracovní stáž Pracovní stáž