Poděkovaní studentům

• Jana Špaková
  • 31.07.2020
Studenti Ústavu veřejné správy a regionální politiky se aktivně účastnili boje proti Covid-19
Studijní program Veřejná správa a sociální politika v bakalářské a magisterské formě studia je jedním z mnoha programů vysokých škol v České republice jejíž studenti se aktivně podíleli na pomoci při zvládání svízelné situace spojených s epidemií Covid-19. Tito studenti byli buď povolání hejtmanem MSK k povinné pracovní činnosti nebo se z vlastní iniciativy podíleli na dobrovolnické činnosti. Studenti kombinované formy studia vykonávali jak dobrovolnickou činnost, tak zejména věnovali svůj volný čas na pomoc klientům.
Ústav veřejné správy a regionální politiky spolu se všemi akademickými pracovníky chce touto cestou uvedeným studentům poděkovat. Jejich pracovní nasazení a pomoc při současné situaci si zaslouží nejen velké poděkování ale také uznání jejich lidského přístupu a odpovědnosti vůči společnosti. Každý z nás si uvědomujeme důležitost této činnosti, kterou mnozí ze studentů berou jako své poslání a glorifikace této práce je na tomto místě žádoucí.

Členové ÚVSRP