• 25.07.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

V sobotu proběhne odstávka internetových stránek a služeb SU

V sobotu 27. 7. 2024 bude z důvodu plánované výměny transformátoru vypnuta síť a servery Slezské univerzity. Všechny služby budou nedostupné od brzkého rána do dokončení výměny. Děkujeme za pochopení.
  • 16.07.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nabídka seminářů pro seniory "Cítím se bezpečně"

Ústav pedagogických a psychologických věd si pro zájemce nad 60 let nachystal několik seminářů, které mají zvýšit podvědomí o násilím páchaném na starších lidech. První seminář „Násilí na seniorech – pomoc obětem“ proběhne 5. září od 9 hodin v místnosti C207. Druhý „Domácí násilí na seniorech“ bude 12. září ve stejný čas v místnosti C208.
  • 01.07.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Přejeme všem nádherné a pohodové prázdniny!

Prožijte nádherné léto plné slunce, odpočinku i zábavy. Těšíme se na vás v příštím akademickém roce!
  • 28.06.2024

Ohlédnutí za mezinárodní spoluprací v akademickém roce 2023/2024

Končící akademický rok bychom již tradičně rádi využili k příležitosti shrnout a prezentovat naše aktivity, dosažené výsledky a úspěchy v oblasti mezinárodní spolupráce FVP. I tentokrát bylo uplynulé období naplněné celou řadou pestrých aktivit, mezi které patřily nejen zahraniční mobility, navazování nových partnerství, různé akce pro studenty, domácí i zahraniční, ale i podpora a rozvoj také zcela nových oblastí spolupráce a objevování dalších možností.
  • 26.06.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Na naší fakultě proběhly slavnostní promoce

Poslední červnový týden žila naše fakulta promocemi. V úterý 25. a ve středu 26. června si diplomy z rukou čelních představitelů fakulty a univerzity slavnostně převzalo více než 230 úspěšných absolventů.
  • 24.06.2024
  • Staženo dne 15.07.2024

Vyhlašujeme výherce soutěže o 2 lístky na Colours of Ostrava

Děkujeme, že jste se zapojili do naší soutěže.
  • 24.06.2024
  • Staženo dne 01.07.2024

Kulatý stůl o kompetencích asistentů pedagoga v inkluzivním vzdělávání

Zástupci středních, základních a mateřských škol z Moravskoslezského kraje se v pondělí 24. června sešli k další diskusi, kterou v zasedací místnosti děkana naší fakulty uspořádal Ústav speciální pedagogiky. U kulatého stolu, v pořadí již osmého, se tentokrát hovořilo o kompetencích asistentů pedagoga v inkluzivním vzdělávání.
  • 16.06.2024
  • Staženo dne 27.06.2024

Pozvánka a organizační pokyny ke slavnostní promoci

Srdečně vás zveme na promoce absolventů, které se budou konat v aule Fakulty veřejných politik v Opavě na Bezručově náměstí 14.
  • 15.06.2024
  • Staženo dne 01.07.2024

Studentky naší fakulty na kurzu v Portugalsku

V týdnu od 10. do 14. června se 5 studentek Fakulty veřejných politik účastnilo pilotního kurzu s názvem Norm-Consciousness and Health, který byl určen pro posluchače tří univerzit zapojených do projektu Breaking Fences. Konal se na partnerské univerzitě Instituto Politécnico de Bragança (IPB) v Portugalsku.
  • 10.06.2024
  • Staženo dne 24.06.2024

Nenechte si ujít festival Slunovrat. My tam budeme taky!

Ani letos nebude Fakulta veřejných politik chybět na festivalu Slunovrat, který od čtvrtka 20. do soboty 22. června nabídne v historickém centru Opavy program pro všechny generace.