Vyhlašujeme výherce soutěže o 2 lístky na Colours of Ostrava

  • Lada Dobrovolná
  • 24.06.2024
Děkujeme, že jste se zapojili do naší soutěže.

Minulý týden jsme vyhlásili soutěž (níže) o 2 lístky na festival Colours of  Ostrava. Děkujeme všem, kteří se jí zúčastnili, bylo vás na 3 desítky. Některé jsme bohužel museli vyřadit, protože nejsou studenty naší fakulty, jiní nezaslali správné odpovědi. Ty zněly takto:  

Fakulta veřejných politik byla založena v roce 2008. Má 4 ústavy a momentálně (ke dni 1.7.2024) na ní studuje 1341 studentů. Jejím prvním děkanem byl Dušan Janák.

Řada odpovědí byla správných, přesný počet studentů ale netipl správně nikdo. Nejblíže byla studentka, která napsala číslo 1364, a ta je také výherkyní naší soutěže. Je to Nikol Machalíková, moc gratulujeme! 

Vítězku budeme kontaktovat pomocí studijního emailu.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SOUTĚŽ

Víš, že se na festivalu v rámci fóra Meltingpot prezentuje i Slezská univerzita? A chceš být při tom? 

Stačí nám napsat, ve kterém roce byla založena Fakulta veřejných politik, z kolika se skládá ústavů a kolik má studentů. Pak už stačí přidat jen jméno jejího prvního děkana. 

Svou odpověď, (což budou tři čísla a jméno) pošli na email pr@fvp.slu.cz do zprávy s předmětem Soutěž, a to do úterý 2. července. Vítěze zveřejníme na tomto místě hned druhý den. Ke svému jménu připiš i své UČO, soutěž je totiž určená jen studentům naší fakulty.

Vyhrává zcela správná nebo nejbližší správná odpověď, v případě více správných odpovědí výherce vylosujeme.

Držíme palce!!!