Účast na Dni otevřených dveří

• Barbora Hozová
  • 20.02.2024

Autoři: PhDr. Mgr. et Mgr. Eva Dostalová, Ph.D., PhDr. Mgr. Jan Viktorin, Ph.D.

Ústav speciální pedagogiky se i v tomto akademickém roce aktivně účastnil Dne otevřených dveří, který se konal 17. února 2024 na Fakultě veřejných politik v Opavě. Zájemci o náš studijní program, jejich rodiče či potenciální studenti, ti všichni měli příležitost si prohlédnout budovu fakulty. Prezentace našeho studijního programu probíhala v dopoledním a odpoledním bloku. Návštěvníci si mohli prohlédnout specializovanou učebnu Snoezelen, seznámit se s podmínkami přijímacího řízení a zeptat se na to, co je v souvislosti s budoucím studiem zajímalo. Prostor byl také pro otázky týkající se studijních pobytů či praktických stáží v zahraničí, kurzů celoživotního vzdělávání a uplatnění absolventů. Studentky absolventského ročníku si pro návštěvníky připravily několik ukázek z prakticky zaměřených seminářů.