Studentský workshop Studenti studentům

• Martina Vaculíková
  • 07.03.2019
Dne 7. března 2019 se opět konal Studentský workshop Studenti studentům.

Studenti si mohli vyzkoušet před publikem prezentaci výsledků své bakalářské práce a obhájení zvolené metodologie. Prezentující si prostřednictvím vystoupení navzájem porovnávali fázi zpracování své práce, ve které se nacházejí a témata, která řeší jejich kolegové. Ve třech komisích zasedli akademičtí pracovníci Ústavu pedagogických a psychologických věd. Vystoupení se pak týkalo studentů, kteří hodlají jít ke státním závěrečným zkouškám v nejbližším termínu. Povzbudit své kolegy nebo si jen poslechnout zpracovávaná témata mohli i studenti z nižších ročníků. Cílem workshopu je především zkvalitnění úrovně bakalářských prací prostřednictvím zapracování připomínek ze strany akademických pracovníků a také zlepšení schopnosti prezentace a vedení dialogu s posluchači.

Nový obrázek