Informace k odborné praxi I. a III.

• Jana Špaková
  • 10.02.2021
zveřejněno 10.02.2021

Dle aktuální epidemiologické situace a na základě usnesení vlády č. 1022 ze dne 12. října 2020 je výkon praxe povolen pouze ve studijních programech: všeobecné lékařství, zubní lékařství, farmacie a další zdravotnické studijní programy, dále platí výjimka pro pedagogickou praktickou výuku a praxi v mateřských, základních a středních školách.

Studentům, bakalářského studijního oboru Veřejná správa a sociální politika a magisterského studijního programu Sociální politika a sociální práce, není výkon praxe v současné době povolen. Bližší informace budou studentům poskytnuty v příslušných seminářích k praxi nebo garanty odborné praxe.

Ostatní dokumenty a informace k předmětu Odborná praxe I. a III. na letní semestr akademického roku 2020/2021 (naleznete ZDE).