Zveme Vás na týden se Snoezelenem

• Viktorie Kovářová
  • 03.10.2022
Srdečně zveme všechny naše studenty a akademiky na akci Snoezelen – týden plný přednášek a workshopů, která se koná v rámci projektu Erasmus+ Snoezelen (více o projektu zde).

Pozvání k nám přijal zakladatel Snoezelen konceptu Ad Verheul, prezident Mezinárodní Snoezelen Asociace (ISNA-MSE) Maurits Eijgendaal a další lektoři z Dánska, Polska, Katalánska a z USA. Odpolední program doplní naše regionální organizace, které budou prezentovat práci ve svých zařízeních. Všechny přednášky budou simultánně tlumočeny a jsou zdarma. Všichni účastníci obdrží certifikát s mezinárodní platností.

Vzhledem k omezené kapacitě místností je nutné, aby se zájemci přihlásili na sekretariátu Ústavu speciální pedagogiky (barbora.hozova@fvp.slu.cz, tel.: 553 684 170) do pátku 7.10. do 12:00 s výjimkou pátečního programu, kdy je vstup volný.

Z důvodu vysokého zájmu bude školení přenášeno i virtuálně přes MS Teams na tomto odkazu:

Kdy: 10.-14.10.2022
Kde: Fakulta veřejných politik v Opavě, Bezručovo náměstí 885/14