Den otevřených dveří na naší fakultě měl úspěch

• Lada Dobrovolná
  • 17.02.2024
Zájemci, kteří uvažují o studiu na Fakultě veřejných politik, jejich rodiče nebo třeba jen zvědavci - ti všichni měli v sobotu 17. února jedinečnou příležitost prohlédnout si budovu fakulty v rámci Dne otevřených dveří.

Po úvodním přivítání a představení fakulty v aule byly ve dvou blocích, dopoledním a odpoledním, připraveny prezentace jednotlivých studijních programů, které pro příští rok Fakulta veřejných politik otevírá.

Návštěvníci si mohli prohlédnout učebny i specializované výukové místnosti, seznámit se s podmínkami přijímacího řízení a především se zeptat na cokoli, co je v souvislosti s budoucím studiem zajímá. Prostor byl i pro otázky týkající se například ubytování na kolejích, stipendií či zahraničních stáží.

Nový obrázek