Creative English Club v UniPointu

 • hlavní
 • 07.12.2022
Jazyková škola Abeceda ve spolupráci s Fakultou veřejných politik v Opavě zahájila v listopadu pravidelných cyklus tvořivých setkání se zaměřením na zdokonalení jazykové vybavenosti v anglickém jazyce. Pokračovat bude vždy první středu v měsíci a další setkání proběhne 7. 12. od 18:00 v UniPointu v OC Breda & Weinstein (1. patro vedle Krevního centra).

Srdečně jsou zváni všichni zájemci všech věkových kategorií i úrovní znalosti anglického jazyka z řad široké veřejnosti. Jedinou podmínkou k účasti je chuť strávit společný večer v anglickém jazyce a přiučit se něco nového. Těšíme se jak na začátečníky, tak na pokročilé nebo i na rodilé mluvčí. Pro účastníky budou připraveny zajímavé aktuální prezentace, zábavné soutěže, kvízy i písničky. Večer bude takový, jaký si ho spolu vytvoříme.


Vstup na akci je volný. Pro účast je proto nutná rezervace na adrese skola@abeceda.org, která vám obratem bude potvrzena.

Další události


 • 09.03.

  Studentský ples

  I letos se můžete těšit na ples, pořádaný naší studentskou unií. V prostorách Lidového domu se tentokrát přesuneme do světa legend Hollywoodu.


 • 27.02.

  UKRAJINA - dva roky války

  Únor 2024 připomene bolestivé výročí – uplynou již dva roky od vojenského napadení suverénního státu Ukrajina Ruskem. Tato tragédie dlouhotrvajícího…

Všechny události