• Adéla Pluhaříková
  • 25.03.2024
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Exkurze studentů do Centra na podporu integrace cizinců

Posluchači 2. ročníku studijního programu Sociální práce ve veřejné správě se 25. března v rámci exkurze seznámili s chodem Centra na podporu integrace cizinců pro Moravskoslezský kraj, které v Opavě sídlí na Jaselské ulici.
  • Lada Dobrovolná
  • 10.11.2023
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Vliv monitorování na soukromí klientů v sociálních zařízeních

Ústav veřejné správy a sociální politiky (ÚVSSP) pořádá ve čtvrtek 16. listopadu kulatý stůl, na kterém budou prezentovány výsledky výzkumu "Monitorování klientů v domovech pro seniory, sociálních a zdravotních službách".
  • Lucie Nožková
  • 23.06.2023

Nabídka volného místa

• 05.12.2022

Dobročinný prodej pro dětský domov ve Velkých Heralticích

V návaznosti na andělskou dílnu, která se na fakultě konala 23. listopadu máte možnost si již tento týden od 5. - 7. prosince v prostoru vstupu na fakultu zakoupit andělky, které se v rámci dílny vyrobily.
  • 12.11.2022

Zapojte se do pomoci pro dětský domov ve Velkých Heralticích

Na středu 23. listopadu si studenti prvního ročníku magisterského studijního programu Veřejná správa a sociální politika v rámci předmětu Společenská odpovědnost společně s paní Ing. Lucií Kamrádovou, Ph. D. připravili dobročinnou akci, do které se mohou zapojit i zaměstnanci a studenti univerzity.
  • Zuzana Recmanová
  • 21.10.2022

Informace k praxím pro studenty 1. ročníků

Praxe v AR 2022/2023 v letním semestru
  • 16.09.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Pozvání na den otevřených dveří

Centrum sociálních služeb pro tělesně postižené v Hrabyni zve na den otevřených dveří.
  • 16.09.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Nabídka trainee programu pro studenty navazujícího magisterského studia.

Nabídka Fakultní nemocnice Ostrava pro akademický rok 2022/2023.
  • 08.08.2022

Spolupráce fakulty s polskou Poznaní

Profesorka Głębocka v letošním roce absolvovala stáž v Poznani se zaměřením na sociálně-právní ochranu dětí, která byla realizována v rámci spolupráce Fakulty veřejných politik v Opavě a Univerzity Adama Mckiewicze v Poznani. Profesorka Głębocka se v rámci své odbornosti zabývá fungováním neziskových a dobrovolnických organizací v příhraničí z pohledu sociální práce a sociologie.
  • 27.06.2022
  • Fakulta veřejných politik v Opavě

Ústav veřejné správy a sociální politiky hostil významnou konferenci i výjezdní zasedání

Na konci června proběhly v prostorách fakulty hned dvě události v režii Ústavu veřejné správy a sociální politiky, které hostily zahraniční hosty i poskytovatele sociálních služeb z celé České republiky.