Vědecká rada Pedagogické fakulty Dolnoslezské vysoké školy ve Wrocławi

• Zlatuše Krpcová
  • 23.04.2019
Převod do doktorského studia

2. dubna 2019 se uskutečnilo zasedání Vědecké rady Pedagogické fakulty Dolnoslezské vysoké školy  ve Wrocławi, jehož se zúčastnil i vedoucí Výzkumného centra pro sociální začleňování Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě, doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D., jako školitel doktorandky Ing. Evy Nyklové.

Doc. Kaleja představil členům Vědecké rady DSW odborný a profesní profil doktorandky Ing. Evy Nyklové. Seznámil členy VR s tématem disertační práce: „Pedagogické přístupy učitelů a asistentů pedagoga ve vzdělávání romských žáků českých základních škol v Moravskoslezském kraji.“ Následně ustanovená komise pro státní doktorské zkoušky vyhodnotila dosavadní průběh studia doktorandky a jeho řádné plnění studijních povinností. Navrhla VR DSW, aby hlasovala příznivě ve věci „przewodu do studia doktorskiego.“

Bc. Zlatuše Krpcová