Státní doktorská zkouška a obhajobu dizertační práce

• Zlatuše Krpcová
  • 23.04.2019
Člen Výzkumného centra pro sociální začleňování členem komise pro doktorské zkoušky v Bratislavě

Dne 26. března 2019 se doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D., vedoucí Výzkumného centra pro sociální začleňování Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě, zúčastnil zasedání komise pro státní doktorské zkoušky  a obhajobu dizertační práce PhDr. Pavla Horáka, který  tematizaci výkonu odnětí svobody napasoval v rámci studijnímu programu Sociální práce. Školitelem doktoranda byl prof. PhDr. Pavel Mühlpachr, Ph.D., člen Výzkumného centra pro sociální začleňování Fakulty veřejných politik v Opavě Slezské univerzity v Opavě, který byl na tomto zasedání komise rovněž přítomen.

Dizertační práce nesla název „Sociálni aspekty výkonu vazby v podmínkách českého vězeňství“. Recenzenti díla, doc. PhDr. et PhDr. Martin Kaleja, Ph.D., doc. PhDr. Vratislavou Černíkovou, CSc., z Policejní akademie České republiky v Praze, prof. PhDr. Alžbetou Mrázovou, PhD., MPH, působící na Vysoké škola zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave) byli požádání o vypracování posudků na tuto disertační práci.

Bc. Zlatuše Krpcová