Workshop pro studenty

• Yvona Mladá
  • 20.02.2024
Workshop zaměřený na měnící se společnost lidí a práci bez předsudků.

Dne 5.2.2024 proběhl na naší Fakultě veřejných politik v Opavě workshop pro studenty zaměřený na měnící se společnost lidí a práci bez předsudků. Přednášejícími byly dr. Drotárová s tématem Sociální percepce v praxi se zaměřením na předsudky a jejich identifikaci, a doc. Matulayová s tématem Jak řešit etická dilemata v sociální práci. A nejen v ní… Kromě těchto zajímavých témat byli studenti informováni také o projektu Breaking Fences a jeho aktivitách, které se budou týkat podobných témat. Z řad zúčastněných studentů byli následně vybráni ti, kteří se budou podílet na připravovaném BIPu a prezenčně se zapojí do aktivit projektu v portugalské Bragançe. Studenti z různých oborů pomáhajících profesí hodnotili realizovaný workshop jako velmi přínosný a pro jejich budoucí praxi velmi užitečný.

Nový obrázek