Pracovníci z chorvatského sdružení "Djeca prva" se školí na FVP

• Lada Dobrovolná
  • 11.12.2023
Fakulta veřejných politik hostí od 11. do 15. prosince projektové kolegy z chorvatského Záhřebu. Ti se přijeli vzdělávat v oblasti poskytování odborné podpory lidem se zkušeností truchlení.

Školení se koná v rámci realizace společného projektu Erasmus+ s názvem „Youth grieving experience as a resource for personal growth and development“. Koordinátorem projektu je sdružení "Djeca prva", které svou činností podporuje děti, mladé lidi a rodiny se zvláštním zaměřením na sociálně vyloučené. Díky absolvování školení posílí pracovníci sdružení své odborné kompetence, získají nové znalosti a zkušenosti a poznají specifika práce s lidmi se zkušenostmi s truchlením a budou je pak moci aplikovat při své práci s mládeží. Lektorkami školení jsou PhDr. Naděžda Špatenková, Ph.D. a Mgr. Andrea Preissová Krejčí, Ph.D.

Nový obrázek