Politolog fakulty Mgr. Lukáš Vomlela, Ph.D. komentoval v médiích výsledky krajských voleb

• Viktorie Kovářová
  • 06.10.2020
Mgr. Lukáš Vomlela, Ph.D. z Ústavu veřejné správy a regionální politiky Fakulty veřejných politik v Opavě se ve své odborné činnosti zabývá politickými stranami, politickými systémy a decentralizačními procesy. V uplynulých dnech se v souvislosti s výsledky krajských voleb, povolebními vyjednáváními a sestavováním koalic zhostil role komentátora v médiích.
K situaci v Moravskoslezském a Olomouckém kraji se vyjadřoval ve vysílání ČT 24, Českého rozhlasu Ostrava nebo Událostí v regionech Ostrava. Jsme rádi, že našim odborníkům je dáván prostor v médiích.

Vstup v Událostech v regionech Ostrava můžete zhlédnout v čase 13:20 zde: www.ceskatelevize.cz/porady/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava/420231100031005-udalosti-v-regionech