Dny prevence byly pro letošní rok zrušeny

• Viktorie Kovářová
  • 18.08.2020
Z důvodu přetrvávající nejistoty ohledně vývoje situace a opatření v souvislosti s koronavirovou krizí bylo rozhodnuto o zrušení akce Dny prevence v náhradním termínu 7. a 8. 9. 2020 na Horním náměstí v Opavě.
Aby však zájemci z řad veřejnosti nebyli o oblíbenou akci ochuzeni úplně, na Fakultě veřejných politik připravujeme menší náhradní akce s obdobným zaměřením, o kterých vás budeme v nejbližší době informovat.
Například Ústav ošetřovatelstvství připravuje na 7. 9. workshop s názvem "Využití kompenzačních pomůcek v domácím prostředí u seniorů i dospělých", který proběhne od 10:00 v prostorách výukového bytu na fakultě na Bezručově náměstí 14. Maximální počet účastníků je 7 a hlásit se můžete prostřednictvím e-mailu na adrese veronika.slovacek@fvp.slu.cz, kam můžete směřovat i své případně upřesňující dotazy.