Rozhodnutí o udělení akreditace studijnímu programu Dentální hygiena

• Viktorie Kovářová
  • 27.05.2020
S velkou radostí Vám oznamujeme, že rada Národního akreditačního úřadu pro vysoké školství udělila pětiletou akreditaci novému prezenčnímu bakalářskému oboru Dentální hygiena, který bude možné studovat na Fakultě veřejných politik Slezské univerzity v Opavě od příštího akademického roku.

Stálé uplatnění na trhu práce, moderní a specializované učebny, pestrá nabídka zahraničních stáží a certifikovaných kurzů, široká škála stipendií. Přesně taková je Fakulta veřejných politik a my jsme neuvěřitelně šťastni, že tak skvělé zázemí bude mít i náš nově akreditovaný obor Dentální hygiena.

Podmínky pro přijetí ke studiu studijního programu Dentální hygiena. ZDE

Oficiální rozhodnutí o akreditaci ZDE

Příprava akreditace studijního programu byla realizována v rámci projektu „Rozvoj vzdělávání na Slezské univerzitě v Opavě“
reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002400