Setkání se zástupci středních škol

• Martina Vaculíková
  • 22.01.2019
Dne 21. ledna 2019 se uskutečnilo setkání se zástupci středních škol.

V pondělí 21. ledna 2019 se uskutečnil workshop pro zástupce středních škol. Přítomni byli ředitelé, jejich zástupci a výchovní poradci nejen z Opavy, ale také z Orlové, Krnova a Ostravy. Součástí workshopu byla prezentace Fakulty veřejných politik v Opavě a jejich oborů, kterou vedla proděkanka pro studijní a sociální záležitosti Mgr. Marta Kolaříková, Ph.D.

Na dotazy odpovídali zástupci jednotlivých ústavů – PhDr. Edita Ondřejová, Ph.D. za Ústav pedagogických a psychologických věd, doc. PhDr. Anna Václavíková, CSc. za Ústav veřejné správy a regionální politiky a doc. PhDr. Yvetta Vrublová, Ph.D. za Ústav ošetřovatelství. Následovala diskuze o možnostech spolupráce a také prohlídka prostor fakulty, a to včetně výukového bytu, odborných učeben Ústavu ošetřovatelství a specializované výslechové místnosti.