Záslužnou práci našich studentů ocenila také Slezská nemocnice v Opavě

  • Viktorie Kovářová
  • 10.02.2021
Studenti Fakulty veřejných politik již dlouhé měsíce pomáhají v první linii při boji s pandemií covid-19. Velmi pěkné poděkování našim studentům přišlo od Mgr. Hany Hozové, náměstkyně ředitele pro ošetřovatelskou péči Slezské nemocnice v Opavě.
"Dovolte mi touto cestou poděkovat za spolupráci a součinnost v rámci zajištění ošetřovatelské péče v době epidemie. 
Studenti nám poskytli naprosto nezištnou pomoc v zajištění služeb již od dubna loňského roku, ovšem takovou podporu a loajalitu vůči naší nemocnici a personálu, kterou předvedli v jednom z nejtěžších období, kdy jsme potřebovali každou pomoc, za to jim patří neskutečné díky. 
Ceníme si toho, že studenti neřešili oddělení, kde budou pracovat a zapojili se tam, kde bylo potřeba, včetně COVID jednotek. Jejich profesionální přístup a nasazení je nedocenitelné, byli naprostou součástí a oporou našeho týmu a díky nim jsme byli schopni situaci s nedostatkem personálu zvládnout a ustát toto těžké období. 
Situace stále není stabilizovaná a mnoho studentů zůstává v plném nasazení. Velmi si vážíme naší vzájemné spolupráce a jsme rádi, že Fakulta veřejných politik SU ve studijním programu Ošetřovatelství má tak profesionální a empatické studenty.“

Celé znění poděkování ZDE.

Foto: ilustrační (archiv FVP)